B-17 Flying Fortress

B 21 Ocak 2022 86 Gösterim 0 Yorum

B-17 deki başarınız mürettebatınıza olan gösterdiğiniz ilgi oranında artacaktır. Bilgisayar kontrollü silahlarınızın nasıl hızlı hareket eden uçaklara nişan aldığını inceleyin ve bunların tekniğini öğrenmeye çalışın. WSize saldırıldığı zaman 'Z' ve 'X' tuşlarını kullanarak düşman uçağına kilitlenin, ve SHIFT-F1 e basarak onun görüş açısıyla bakın. 

Motorlarınıza dikkat edin: 

Dış görünümle motorlarınızı düzenli bir şekilde kontrol edin. Eğer co-pilot'unuz vurulmuşsa size uyarıda bulunamayacaltır. Ayrıca yakıt sızıntıları görevdeki başarınızı etkileyebilir. Eğer gerekirse bir veya iki motorunuzu kapatarak yakıt tasarrufu yapmanız gerekebilir. Eğer motorlarınız alev almışsa hemen yere doğru dik şekilde 350-400 mph hızla inmeye başlayın, bunu ilerleyen bölümlerde motor başına bir yangın söndürücü yetmezse kullanın. 

Sağlıklı mürettebat, mutlu mürettebattır! 

Savaş sırasında mesajları kaçırma ihtimaliniz yüksek olduğundan düzenli bir şekilde mürettebatınız iyi durumdamı diye kontrol edin. En az bir pilotu sağlıklı tutmaya çalışın, yoksa düşmenizi kimse engelleyemez. 
Kurtulma şansınızı artırmak için düşerken MayDay mesajı göndermeye çalışın. Motorsuz ve alevler içindeki bir B-17 yi indirmek riskli ve zordur. Görevin başarılı olması için kanala inmeye çalışın. İnmeden önce mürettebatınızı iyileştirmeye çalışın. Birden fazla mürettebatı üyüleştirmek başarı şansınızı arttırır.

B kategorisinden Oyun Hileleri

Panzer Commander

21 Ocak 2022

Realm of Hepumia

21 Ocak 2022

Kong

21 Ocak 2022

Batman Vengeance

21 Ocak 2022

Yorum Yapılmamış

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın