Call of Duty: United Offensive Hileleri Nasıl Aktif Edilir?

Yardım 21 Ocak 2022 243 Gösterim 1 Yorum

Call Of Duty genişleme paketi United Offensive oyun esnasında geliştirme penceresi(konsol) nasıl aktif edilir? Konsol ne işe yarar? sorularına yanıt vereceğiz. Konsol penceresi, oyun esnasında bazı gizli ayarları aktif edebileceğiniz, mevcut ayarları değiştirip ya da hile kodları girebileceğiniz alanlardır. Oyunlar geliştirme aşamasında yapımcılar eklenen içerikleri test ederken bu pencereyi kullanırlar.

Call of Duty: United Offensive Hileleri

Bazı oyunlarda konsol üzerinden verilen komutlarla mod dosyalarının çalışması, oyun hileleri kontrol edilebilir. O nedenle önemlidir. Call Of Duty: United Offensive oyunda konsol açmakta oldukça basittir. Şimdi dilerseniz bunu Steam üzerinden test edelim. Oyunda konsolu açmak oldukça basittir. İlk olarak oyuna girin ve “Settings” kısmını açın.

Save/Interact kısmına tıklayın, Enable Console seçeneğini Yes olarak seçip ayarlarınızı kaydedin. Konsolu aktif ettiniz. Şimdi ESC butonunun altında yer alan (é) butonuna tıklayarak konsolu aşağı çekebilirsiniz.

Call Of Duty: United Offensive Hileleri Etkinleştirme

Steam kütüphanede oyunun ismine sağ tıklayıp özellikler deyin.

Açılan pencerede Genel sekmesi altında yer alan “Başlatma Seçenekleri” alanına + set sv_cheats 1 değerini girip kaydedin.

Oyuna Steam üzerinden sahip değilseniz Masaüstünde yer alan oyunun simgesine sağ tıklayıp özellikler diyin.

Burada yer alan değerlerden “Hedef” kısmının sonuna + set sv_cheats 1 değerini girin ve Onayla butonuna basın. Böylece yukarda yer alan bütün hileleri sorunsuzca kullanabilirsiniz. Basitçe nasıl yapılır videosunu izleyebilirsiniz.

“Cheat are not Enabled on this server.” ve “sv_cheats is read only” hataları alıyorsanız + set sv_cheats 1 değerini bu şekilde girmemişsiniz demektir. mutlaka + kısmını ayrı yazmalısınız.

Call of Duty: United Offensive Hileleri Nasıl Yapılır? Video

Kanala Abone olmayı unutmayınız  İyi oyunlar..

Yardım kategorisinden Oyun Hileleri

1 Yorum

Basit 21 Ocak 2022 - 19:08:04

Göründüğü kadar zor değilmiş bakıldığında, teşekkürler.


Yorum Yapın