X-MEN Children of The Atom

X 21 Ocak 2022 68 Gösterim 0 Yorum

Hile Modu: 
Options menüsüne girmek için [F10] 'a basın ve Configurasyon menüsüne girin.Daha sonra spam yazıp hile modunu aktif hale getirin. 

Daha Fazla Güç Götürme: 
Mesaj ekranında god yazın."God mode enabled" yazısı görünecektir.Mesaj menusunden çıkın.Ekranın sol üst tarafında "Sinister has changed the cheat code" görünecektir.Bu modda dövüşürken dövüşçüler daha fazla hasar alacaktır. 

Juggernaut ya da Magneto ile Dövüşme: 
Hile modunu aktif hale getirin. System menüsüne girin ve "Boss Select" seçeneğini aktif hale getirin.Ayarları kaydedin.Normal oyuna girin.Dövüşçünüzü seçin ve blok modunu seçin.Oyun yüklenirken Juggernaut ile dövüşmek için 3 yumruk tuşuna basılı tutun ya da Magneto ile dövüşmek için 3 tekme tuşuna basılı tutun ve oyun yüklendikten sonra bırakın. 

Akuma ile Dövüşme: 
Oyuncu seçme ekranında, Spiral 'in üzerine gelin ve 3 saniye bekleyin.Sola basın ve 1 saniye bekleyin.Tekrar sola basın ve 1 saniye bekleyin.Tekrar sola basın ve 1 saniye bekleyin.Iceman 'in üzerine gelin.Sağa basın ve 1 saniye bekleyin.Yukarı basın ve 1 saniye bekleyin.Sola basın ve 1 saniye bekleyin.Tekrar sola basın ve 1 saniye bekleyin.Omega Red 'in üzerine gelmiş olacaksınız.Aşağıya basın ve 3 saniye bekleyin.Aşağı tekme , Yukarı Yumruk ve Yukarı Tekmeye aynı anda basın. Eğer doğru yaptıysanız Akuma ekranda görüntülenecektir. 

Limitsiz Kredi: 
Hile modunu aktif hale getirin.System menüsünden "Free Play" seçeneğini aktif hale getirin.

X kategorisinden Oyun Hileleri

Yorum Yapılmamış

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın